Święto Babci i Dziadka

W mroźny zimowy poranek każdemu się robi cieplej na sercu, gdy uczestniczy w tak wspaniałej imprezie jaką jest Dzień Babci i Dziadka.  W naszej szkole ta uroczystość odbyła się 19 stycznia. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i radości. W pięknie udekorowanej szkole dzieci z klas I-III przedstawiły program artystyczny, składający się z wzruszających a czasem śmiesznych wierszy i piosenek. Następnie obdarowały swoich ukochanych gości upominkami, były to piękne laurki z życzeniami, kwiatki, kalendarze własnoręcznie przygotowane przez dzieci. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci, poprzez wiersze i piosenki mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie.