Z życia samorządu - Klasy IV - VIII

Rok szkolny 2015/16

• Pierwszym naszym zadaniem było zapoznanie uczniów z obowiązkami i prawami ucznia, dlatego przygotowaliśmy gazetkę tematyczną z pomocą chętnych koleżanek i kolegów  z klas I – III.
  • Okazjonalnie przypominamy  uczniom o zasadach zachowania się na terenie szkoły, a szczególnie podczas przerw.
  • Zorganizowaliśmy  wspólne  rysowanie  portretów nauczycieli naszej szkoły – umieściliśmy je na gazetce, zadaniem   nauczycieli było rozpoznanie  się na rysunkach.
  • Uczestniczyliśmy  z SU klas IV-VI w  zorganizowaniu  konkursu – Mikołajek.
  • Wspólnie pisaliśmy  życzenia i wręczaliśmy  je  kolegom i koleżankom. W grudniu wykonaliśmy   plakat  z życzeniami świątecznymi dla pracowników szkoły i uczniów, a przed feriami zimowymi   gazetkę tematyczną –Bezpieczeństwo  podczas zabaw zimowych.
  • Z chęcią przyjęliśmy propozycję SU klas IV-VI i uczciliśmy Dzień Kobiet przebierając się za sławne kobiety, ten dzień w naszej szkole był bardzo wesoły. Wszystkim przebranym uczniom zrobiono zdjęcie pamiątkowe.
  • W planach mamy jeszcze przywitanie Wiosny, prezentację „Bociania Wieś”, zachęcenie wszystkich do nauki zabawy integracyjnej „Powitanie”, zorganizowanie turnieju sportowego dla klas drugich i akcji „Bezpieczne wakacje”. Nasz plan ma charakter otwarty i chętnie będziemy realizować zadania zaproponowane przez nauczycieli  i opiekuna SU klas IV – VI.