Z życia samorządu - Klasy I - III

SAMORZĄD  UCZNIOWSKI  PIERWSZEGO ETAPU  EDUKACYJNEGO

W roku szkolnym 2016/2017 Samorząd Uczniowski pierwszego etapu edukacyjnego reprezentować będzie:
Dominika Grzelak, Julia Powideł, Kamila Herman - uczennice klasy III a
Oliwia Bartnikowska, Wiktoria Pauperowicz - uczennice klasy III b
Wiktoria Furgała, Magdalena Brzezińska - uczennice klasy III c

Przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego będą zachęcać wszystkich uczniów do współpracy przy przygotowaniu dekoracji związanych z aktualną porą roku, będą gromadziły materiały na gazetki tematyczne, zorganizują konkurs matematyczny dla klas trzecich oraz będą uczestniczyły w pracach przygotowawczych do takich uroczystości jak Dzień Babci i Dziadka oraz Dzień Rodzica. Planujemy także współorganizację dni otwartych dla przyszłych uczniów i ich rodziców. Młodsi uczniowie mogą liczyć również na pomoc i opiekę starszych koleżanek.
                                                                                                                                                                                                      opiekun SU - Renata Urmanowicz

------------------------------------------------------

W roku szkolnym 2015/2016 Samorząd Uczniowski będzie reprezentowany przez wybranych uczniów z klasy III a i IIIb.

- Inga Ballo – klasa III a

- Kacper Dowejko – klasa III a