Aktualności

09-01-2020

9 stycznia o godz. 8.00 w hali sportowej odbył się się koncert muzyczny związany z twórczością George Gershwina w wykonaniu: Damiana Borkowskiego-śpiew, Zbigniewa Siwek- saksofon, klarnet, Dominiki Skwarczyńskiej- keyboard, Konrada Kozubowskiego-prowadzący. Uczestniczyli w nim uczniowie klas III- VIII naszej szkoły. Po koncercie muzycy zorganizowali konkurs ze  znajomości twórczości G. Gerschwina. Zwyciężyła Hanna Jankowska z kl. VI b. Gratulujemy!

20-12-2019

„Aniołowie, aniołowie biali,
na coście to tak u żłobka czekali,

Po coście tak skrzydełkami trzepocąc
płatki śniegu rozsypali czarną nocą?

/K.K. Baczyński/

 

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia
składamy Państwu serdeczne życzenia:
wszelkiej pomyślności, niepowtarzalnej atmosfery,
ciepła oraz obfitości wszelkich dóbr.
Niech radość i pokój betlejemskiej nocy,
poczucie prywatnego i zawodowego spełnienia
towarzyszą Państwu przez cały Nowy Rok 2020.

Dyrekcja i pracownicy
Zespołu Szkolno – Przedszkolnego
w Lidzbarku Warmińskim

20-12-2019

„Cicha noc, święta noc” kolęda, która rozpoczęła betlejemską drogę do Małego Jezusa. Szli nią pasterze, królowie, dzieci , jak i zwierzęta leśne oraz domowe. Każdy chciał się pokłonić Dzieciątku i zawierzyć Mu swoje smutki i rozterki.

20 grudnia uczniowie naszej szkoły mogli uczestniczyć w Jasełkach, które przygotowały dzieci klas I-III przy wsparciu swoich nauczycieli pod kierunkiem pań katechetek: Iwony Moniuszko i Renaty Hołowienko.


 

19-12-2019

Dzieci z naszej szkoły wzięły udział w akcji Spraw Radość Koledze z Misji. Pani Danusia Chada pragnie podziękować uczniom i ich Rodzicom za przekazane maskotki, które sprawią ogromną Radość dzieciom z Tchamby w Togo. Kolejny raz nasi uczniowie udowadniają, że mogą i chcą dzielić się z kolegami z odległej Afryki. Niektórym było ciężko rozstać się z ulubionym misiem. Dziękuję Pani Renacie Hołowienko za pomoc w zbiórce. Szczególnie dziękuję Pani Dyrektor za poparcie Akcji i przekazanie pieniędzy na przesyłkę wielkiej paczki.
Było co pakować!

19-12-2019

© 2020 Szkoła Podstawowa SP4 w Lidzbarku Warmińskim. All rights reserved.