Aktualności

19-02-2024

14 lutego 2024 r. obchodziliśmy tradycynie w naszej szkole Walentynki czyli święto miłości, przyjaźni, sympatii... Można było nabyć kartki walentynkowe i przesłać je wybranym osobom. Istniała też możliwość zrobienia okolicznościowego zdjęcia. W bibliotece szkolnej tego dnia za każdą wypożyczoną książkę otrzymywało się serduszko z cytatem z literatury o miłości lub inną walentynkową pamiątkę.

19-02-2024

We wtorek 13 lutego 2024 r. grupa uczniów z aktywu bibliotecznego z naszej szkoły wraz z nauczycielem bibliotekarzem udała się do Oranżerii Kultury, aby uczestniczyć w warsztatach literackich, które przeprowadziła pani Agnieszka Mikołajczak.

Uczniowie obejrzeli wystawkę nowo zakupionych książek, które potem posłużyły do zajęć warsztatowych. Młodzież wskazywała intrygujące tytuły, najpiękniejsze okładki i układała historyjki z nimi zwiazane. Nie obyło się też bez recytacji wierszy Szymborskiej i Krasickiego oraz przezentacji wydawnict regionalnych. Czytelnicy chętnie dzielili się także swoimi fascynacjami literackimi.
 
05-02-2024

Miło nam poinformować, że uczennice: Natalia Daniluk, Karolina Jankowska, Alicja Bukowska i Inga Krokowska reprezentując klasę VII b zostały laureatkami konkursu "Projekt:Klimat!" organizowanym przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej w ramach akcji edukacyjnej "Lekcja o Funduszach Europejskich VIII". Zadanie konkursowe polegało na nakręceniu przez uczniów filmu nt. zmian klimatycznych, adaptacji do nich i sposobów przeciwdziałania im w ich najbliższym otoczeniu. Nad całością czuwała p. Grażyna Kowalska.


Gratulujemy laureatkom i klasie!!!

01-02-2024

19 stycznia 2024 r. klasa III b zaprezentowała piękne jasełka przygotowane pod kierunkiem wychowawczyni p. Moniki Rybickiej. Spektakl był dedykowany wszystkim babciom i dziadkom. Nie obyło się bez wzruszeń, a publiczność nagrodziła młodych aktorów gromkimi brawami. Po przedstawieniu babcie i dziadkowie uczniów mogli wypić gorącą herbatę lub kawę i poczęstować się ciastem.

02-01-2024

Drodzy Uczniowie i Nauczyciele, serdecznie dziękujemy za zaangażowanie się w Kolędowanie Jezusowi, które odbyło się w naszej szkole 22 grudnia 2023 r.  W sposób szczególny dziękujemy uczniom, którzy zechcieli zaśpiewać, zagrać kolędę i zatańczyć świątecznie. Dziękujemy nauczycielom za pomoc w dekorowaniu sceny oraz w organizacji Kolędowania.

Renata Hołowienko, Iwona Moniuszko.

© 2024 Szkoła Podstawowa SP4 w Lidzbarku Warmińskim. All rights reserved.