Szanowni Rodzice,

w związku z trwającą akcją strajkową i mając na uwadze bezpieczeństwo dzieci, nie jesteśmy w stanie zapewnić wszystkim dzieciom opieki świetlicowej.

Rozumiejąc trudną sytuację Rodziców od dnia 18 kwietnia 2019 r. organizujemy dyżur dwóch grup świetlicowych dla uczniów klas I – III  (dzieci jeśli mają wykupione obiady, będą mogły z nich skorzystać). Opiekunami w tych grupach będą: Mariusz Królikowski i Wojciech Karolonek. Świetlica będzie pracowała w godzinach: 6.45 – 15.15

O przyjęciu dziecka decyduje kolejność zgłoszeń w danym dniu. Sytuacja taka będzie miała miejsce do momentu zakończenia akcji strajkowej. Prosimy o wyrozumiałość.

Dyrektor ZSP
Elżbieta Aleksandrowicz

11-04-2019

W związku ze zbliżającym się zakończeniem realizacji innowacji pedagogicznej – Czytanie daje moc – 4 kwietnia uczniowie klasy III a przedstawili muzyczną inscenizację „Polskie legendy w piosenkach”. Inscenizacja powstawała sukcesywnie w trakcie realizacji zaplanowanych działań , które przyjęły formę projektu. Uczniowie poznawali legendy polskie, każdą inscenizowali odgrywając różne role, wykonywali prace plastyczne, a następnie uczyli się piosenek i wierszy związanych z daną legendą. Serdecznie dziękuję Rodzicom, którzy wspierali naszą akcję w szkole i w domu oraz Panu Wojtkowi Karolonkowi za organizowanie ciekawych lekcji bibliotecznych.

Renata Urmanowicz

01-04-2019
28-03-2019

W naszej szkole włączyliśmy się w tym roku w obchodzony w wielu krajach Światowy Dzień Czytania Tolkiena. Uczniowie pod kierunkiem p. Sylwii Gnat, Wojciecha Karolonka i Mariusza Królikowskiego przygotowali widowisko słowno - muzyczno - multimedialne, które miało na celu przybliżyć społeczności szkolnej twórczość autora "Hobbita" i "Władcy Pierścieni"

Reportaż z tego wydarzenia kliknij tu

26-03-2019

Uczniowie klasy I b biorą w realizacji innowacji pedagogicznej pod takim właśnie hasłem. Innowacja została przygotowana po to, aby pokazać dzieciom zalety świadomego odżywiania się, nauczyć je dokonywania właściwych wyborów: wybrać to co zdrowe i odżywcze. W klasie odbyły się zajęcia o tematyce prozdrowotnej. Dzieci wykonały prace plastyczne, których bohaterami były POMARAŃCZOWE warzywa i owoce. Ważnym elementem zajęć była degustacja świeżo wyciskanego soku z marchewki i pomarańczy. Kolejne działania przed nami.

© 2019 Szkoła Podstawowa SP4 w Lidzbarku Warmińskim. All rights reserved.