18-02-2019

Walentynki to święto zakochanych, ale nie tylko. Dla uczniów klasy III B ten dzień stał się okazją do wyznawania sympatii, wspólnej zabawy i pokazania jak dobrze i wesoło jest nam razem. Dzień Świętego Walentego obchodzony jest na całym świecie jako święto miłości.

15-02-2019
05-02-2019

Uczniowie klasy III B uczęszczają na zajęcia pozalekcyjne Zespołu Ludowego, które prowadzone są przez p. Monikę Rybicką.

05-02-2019

Tegoroczna zima płata nam figle, raz jest ciepło, a raz mroźno. Dlatego korzystając z jej uroku postanowiliśmy pobawić się na śniegu. Dzieci oddały się zimowemu szaleństwu, lepiąc bałwany i rzucając śnieżkami do siebie. Z czerwonymi noskami i z uśmiechem wróciliśmy do szkoły. Było mroźnie, ale wesoło i radośnie.

Uczniowie naszej szkoły od 21 stycznia 2019 r do 3 lutego 2019 r. mogą korzystać bezpłatnie z lodowiska miejskiego za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej (jedno wejście dziennie na lodowisko oraz wypożyczenie łyżew);

W dniach: od 21 stycznia do 25 stycznia 2019 oraz od 28 stycznia do 1 lutego 2019 r. nasi uczniowie mogą korzystać bezpłatnie ze strefy aktywnej basenu Term Warmińskich za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej (jedno wejście dziennie do wykorzystania zaplanowanego limitu);

W Lidzbarskim Domu Kultury podczas ferii będą wyświetlane filmy animowane. Szczegóły na plakatach.

3 lutego 2019 r. o godzinie 10.30 w Lidzbarskim Domu Kultury odbędzie się spektakl Olsztyńskiego Teatru Lalek pod tytułem „Szałaputki”, informacji szczegółowych na temat spektaklu i filmów udziela LDK.

Pamiętajcie o uaktualnieniu ważności legitymacji szkolnych.

Miłych ferii!

© 2019 Szkoła Podstawowa SP4 w Lidzbarku Warmińskim. All rights reserved.