Aktualności

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/19 odbędzie się w środę 19 czerwca 2019r.

Dla klas I - III - o godz. 9.00
Dla klas IV - VII - o godz. 9.00
Dla klas VIII - o godz. 11.00

Serdecznie zapraszamy uczniów i ich rodziców!

07-06-2019

7 czerwca 2019r. mole książkowe z naszej szkoły najechały Lidzbark Warmiński. Najazd odbył się w ramach ogólnopolskiej akcji "Jak nie czytam jak czytam". Cała relacja kliknij tu

04-06-2019

Grupa młodsza

1. Szkoła Podstawowa nr  3 w Lidzbarku Warmińskim
  2. Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoła Podstawowa nr 4 w Lidzbarku Warmińskim
  3. Szkoła Podstawowa nr 1 w Lidzbarku Warmińskim
  4. Szkoła Podstawowa w Kiwitach

Najlepszy strzelec : Damian Wzorek (Szkoła Podstawowa nr 3 w Lidzbarku Warmińskim)

Najlepszy bramkarz: Mateusz Oleksy (Szkoła Podstawowa nr 3 w Lidzbarku  Warmińskim)

Najlepszy piłkarz: Maciej Kmiołek (Szkoła Podstawowa nr 3 w Lidzbarku  Warmińskim)

Grupa starsza

1. Szkoła Podstawowa nr 3 w Lidzbarku Warmińskim
  2. Szkoła Podstawowa w Kiwitach
  3. Szkoła Podstawowa nr 1 w Lidzbarku Warmińskim
  4. Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoła Podstawowa nr 4 w Lidzbarku Warmińskim

Najlepszy strzelec:  Rafał Wangin (Szkoła Podstawowa nr 3 w Lidzbarku  Warmińskim)

Najlepszy bramkarz: Piotr Bryk (Szkoła Podstawowa nr 3 w Lidzbarku  Warmińskim)

Najlepszy piłkarz: Kacper Kmiołek (Szkoła Podstawowa nr 3 w Lidzbarku  Warmińskim)

30-05-2019

Zapytanie ofertowe na montaż monitoringu kliknij tu

Załącznik nr 1 - formularz ofertowy kliknij tu

Załącznik nr 2 - oświadczenie kliknij tu

Załącznik nr 3 - zgoda na przetwarzanie danych kliknij tu

Załącznik nr 4 - umowa kliknij tu

30-05-2019

W drugim półroczu odbył się świetlicowy konkurs literacko-plastyczny "Moja książka". Do udziału w nim zaprosiliśmy wszystkich uczniów naszej szkoły. Przedmiotem konkursu było stworzenie książki w dowolnym formacie,wykonaną wybraną przez uczestników techniką plastyczną.Głównym celem konkursu było zachęcenie dzieci i młodzieży do twórczego działania na miarę ich możliwości i umiejątności.

W konkursie wzięło udział 20 uczniów. Wszystkie prace wzbudziły zachwyt organizatorów, a ich autorzy zasługują na pochwałe i uznanie.Wyłonienie zwyciężców było bardzo trudne, gdyż wyobraźnia dzieci nie zna granic.Wszystkie prace zostały wysłane na konkurs ogólnopolski. Lauretami konkursu na szczeblu ogólnopolskim w kategori klas IV-VI zostali:

I miejsce Maja Montewka (za pracę "Ratuj małą Nikę")

III miejsce Igor Łogocki ( za pracę "Opowiastki spod Heilsbergu")

Konkurs został przeprowadzony we współpracy z polonistami i bibliotekarzem szkolnym. Czuwali oni nad  nad literacką stroną prac. Przy tworzeniu swoich dzieł uczestnicy konkursu korzystali z Internetowego Centrum Informacji Multimedialnej w bibliotece szkolnej.

Wychowawca świetlicy Mariola Gil-Smoluk

© 2019 Szkoła Podstawowa SP4 w Lidzbarku Warmińskim. All rights reserved.