18-06-2019

19 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2018/19. Uczniowie, rodzice i nauczyciele zgromadzili się tego dnia na uroczystych apelach. Pani Dyrektor szczególnie gorąco pożegnała odchodzący rocznik ósmoklasistów, który jako pierwszy opuścił mury naszej szkoły po blisko dwudziestoletniej przerwie. Aby uczcić ten moment przybyły też władze naszego miasta. Pan Burmistrz życzył wszystkim kończącym naukę by podczas wakacji "złapali nową dawkę energii". Były łzy wzruszenia, wręczenie świadectw, dyplomów, nagród, a także podziękowania dla rodziców za ich zaangażowanie w życie szkoły.

Najlepszą absolwentką z najwyższą średnią ocen została Marta Bińkowska.
Najlepszymi sportowcami - Julia Piędziak i Oskar Żuk.

Wszystkim naszym uczniom po całorocznej wytężonej pracy włożonej w naukę życzymy wielu wrażeń podczas wakacji. I, co najważniejsze, pamiętajcie, by spędzać je w bezpieczny sposób.

12-06-2019

Po ciężkim roku pracy czas na zasłużony wypoczynek. Klasa I a wyruszyła w kierunku Olsztyna. A tam...ciekawy seans w Planetarium. Po dawce wiedzy o Układzie Słonecznym dzieci bawiły się w Strefie Mądrych Klocków w Warmiolandii. Radoœci nie było końca. Choć czas tak szybko minął, z uśmiechem wspominamy ten dzień.

07-06-2019

7 czerwca 2019r. mole książkowe z naszej szkoły najechały Lidzbark Warmiński. Najazd odbył się w ramach ogólnopolskiej akcji "Jak nie czytam jak czytam". Cała relacja kliknij tu

07-06-2019

Klasa I a w upalny piątek odwiedziła dzielnych strażaków. Dowiedzieliśmy się dużo o ich pracy. Poznaliœmy zasady bezpiecznego wypoczynku nad wodą i sposoby reagowania na sytuacje nam zagrażające. Najprzyjemniejszą atrakcją wycieczki było polewanie się wodą prosto z węża strażackiego.

04-06-2019

Grupa młodsza

1. Szkoła Podstawowa nr  3 w Lidzbarku Warmińskim
  2. Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoła Podstawowa nr 4 w Lidzbarku Warmińskim
  3. Szkoła Podstawowa nr 1 w Lidzbarku Warmińskim
  4. Szkoła Podstawowa w Kiwitach

Najlepszy strzelec : Damian Wzorek (Szkoła Podstawowa nr 3 w Lidzbarku Warmińskim)

Najlepszy bramkarz: Mateusz Oleksy (Szkoła Podstawowa nr 3 w Lidzbarku  Warmińskim)

Najlepszy piłkarz: Maciej Kmiołek (Szkoła Podstawowa nr 3 w Lidzbarku  Warmińskim)

Grupa starsza

1. Szkoła Podstawowa nr 3 w Lidzbarku Warmińskim
  2. Szkoła Podstawowa w Kiwitach
  3. Szkoła Podstawowa nr 1 w Lidzbarku Warmińskim
  4. Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoła Podstawowa nr 4 w Lidzbarku Warmińskim

Najlepszy strzelec:  Rafał Wangin (Szkoła Podstawowa nr 3 w Lidzbarku  Warmińskim)

Najlepszy bramkarz: Piotr Bryk (Szkoła Podstawowa nr 3 w Lidzbarku  Warmińskim)

Najlepszy piłkarz: Kacper Kmiołek (Szkoła Podstawowa nr 3 w Lidzbarku  Warmińskim)

© 2019 Szkoła Podstawowa SP4 w Lidzbarku Warmińskim. All rights reserved.