Świetlicowe Andrzejki

30 listopada 2015 r. odbyły się w świetlicy szkolnej tradycyjne Andrzejki połączone       z konkursami, tańcami i zabawą.

W tym dniu świetlica została pięknie przyozdobiona balonami i serpentynami przyniesionymi przez dzieci. Zgodnie z tradycją uczniowie wzięli udział we wróżbach, tj.: losowanie numerku, wróżenie z kości, poznanie imienia przyszłego partnera przez nakłucie serduszka, wyścig butów do drzwi. Po zakończeniu wróżb dzieci zostały zaproszone przez wychowawców świetlicy: p. Dorotę Miałkowską oraz p. Annę Gwiazdę do wspólnej zabawy w kole. Następnie miały miejsce konkursy, podczas których wybrano króla i królową parkietu oraz mistrzów tańca z balonem. Imprezie towarzyszyła miła atmosfera i wszystkim dopisywały świetne humory.

Anna Gwiazda