Dzień Nauczyciela w naszej szkole

Zapraszamy do obejrzenia fragmentu przedstawienia szkolnego przygotowanego przez klasę VI a pod kierunkiem p. Wioletty Grudzińskiej i p. Katarzyny Sosnowskiej z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

12. października 2017 r. uczniowie klasy VI a zaprosili Grono Pedagogiczne i Pracowników Obsługi na przedstawienie uświetniające obchody Dnia KEN.

W humorystyczny sposób podali instrukcję pozwalająca odróżnić ucznia od nauczyciela,      a następnie wcielili się w profesjonalnych kreatorów i modeli, którzy prezentowali wzory strojów nauczycielskich.

Całość przedstawienia zwieńczyły – wykonanie piosenki podkreślającej trud pracy pedagogicznej oraz wręczenie gościom dekoracyjnych upominków z życzeniami.

Na specjalne podziękowania zasługują rodzice uczniów, którzy w dużym stopniu przyczynili się do  powstania strojów i podarunków.

W. Grudzińska, K. Sosnowska