Walentynki w naszej szkole

Dzień Walentego w naszej szkole był dniem wyrażania wdzięczności, szacunku, uznania dla drugiego człowieka. W codziennym biegu zapominamy czasami aby zatrzymać się na chwilę i wyrazić swoją wdzięczność, podziękować komuś za przyjaźń, koleżeństwo, pomoc, dobre słowo. Krótkie zdania na małym pasku papieru miały dla wielu osób wielkie znaczenie. Wręczaliśmy sobie karteczki z napisem: DZIĘKUJĘ CI ZA.......

Podczas przerw na korytarzach tworzyliśmy ŁAŃCUCH DOBRYCH SERC .  Serduszka wykonaliśmy z pasków papieru. Były one delikatne, kolorowe ciepłe i pełne pozytywnej energii. Powstał wielometrowy łańcuch , który ozdabia teraz nasz hol i przypomina nam o tym ,że nasze serca są ciepłe, dobre serdeczne.

Na głównym holu szkoły można też było nabyć specjalne serduszka z cytatem o miłości, okolicznościowe kartki i lizaki w kształcie serca, które uczniowie kl. VI a - listonosze "poczty walentynkowej" roznosili do wybranych osób.

Opiekun Samorządu Uczniowskiego  Mirosława Fesnak