Rozpoczynamy nowy rok szkolny!

Pełni zapału i wiary we własne możliwości 2 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Społeczność szkolna, rodzice i zaproszeni goście zgromadzili się na uroczystym apelu w hali sportowej. Pani dyrektor Elżbieta Aleksandrowicz w przemówieniu inauguracyjnym zwróciła się do uczniów tymi słowami: "Przychodzimy dziś tu z sercami pełnymi nadziei. Każdy dzień nauki to odkrywanie Waszych pasji, potencjałów oraz ciekawości świata, jaka w Was drzemie. Chcemy, aby godziny spędzone w murach naszej szkoły stały się dla Was przepustką do jak najlepszej przyszłości i przygotowaniem do spełnienia Waszych marzeń na tej drodze, którą każdy z Was obierze w życiu." Zaprosiła również rodziców do współpracy. Na koniec zebrani mogli obejrzeć pokaz tańców ludowych.