Uroczyste pożegnanie klas ósmych

W czwartek 20 czerwca 2024 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste pożegnanie uczniów klas ósmych. Na uroczystości obecny był Burmistrz Miasta Pan Jacek Wiśniowski.

Pani Dyrektor Elżbieta Aleksandrowicz skierowała swoje słowa do przyszłych absolwentów: - Dziś kończy się ważny etap Waszego życia. Wkrótce z naszą placówką będą Was łączyły tylko wspomnienia, mam nadzieję, że zachowacie w pamięci tylko przyjemne i wesołe chwile. Pożegnacie szkołę, w której mogliście rozwijać swoje zainteresowania, umacniać więzy przyjaźni, rozumieć wszystko to, co się wokół Was dzieje. Te pierwsze przeżycia pamięta się bardzo długo. Właściwie zawsze są one w nas obecne. One stanowią miarę późniejszych doznań i uczuć.

Po ośmiu latach edukacyjnego rejsu szczęśliwie dobijacie do upragnionego celu - kontynuowała. - Niebawem rozpoczniecie nową podróż, ale już pod inną banderą, na innych okrętach i z inną załogą. Życzę, by w Wasze rozwinięte żagle zawsze wiały pomyślne wiatry.

Na zakończenie swojego przemówienia zwróciła się też do rodziców i nauczycieli: - Szanowni Państwo, trzeba pamiętać, ze nie byłoby tylu wspaniałych sukcesów, osiągnięć i ciekawych przedsięwzięć, gdyby nie było tak dobrej współpracy i relacji między Wami. Dlatego dzisiaj pragnę Wam wszystkim serdecznie podziękować za tę współpracę, wysiłek, trud wychowawczy i tę atmosferę, jaką stworzyliście oraz za to, ze zawsze mogę liczyć na Państwa wsparcie. Życzę wszystkim wspaniałego wypoczynku.

W trakcie uroczystości wręczono nagrody i dyplomy najlepszym uczniom.

Nagrodę najlepszego ucznia otrzymał: Jakub Baran

Nagrodę najlepszego sportowca w kategorii dziewcząt otrzymała: Dominika Radziwonie

Nagrodę najlepszego sportowca w kategorii chłopców otrzymał: Bartosz Baran

Złoci Absolwenci:

Jakub Baran – średnia 5,78

Bartosz Baran – średnia 5,61

Eryk Baraniak- średnia 5,61

Tomasz Budziński – średnia 5,56

Klaudia Chomej – średnia 5,39

Nikola Drążewska – średnia 5,39

Aleksandra Olejarczyk – średnia 5,39

Maja Leśkiewicz ­– średnia 5,28

Gratulujemy i życzymy udanych wakacji!