Kulka - zabawa na okrągło!

W dniach 23.04 – 25.04.2018r. uczniowie klasy V a z wych. p. Dorotą Moniuszko, VI a z wych. p. Wiolettą Grudzińską oraz z p. Danutą Chadą i rodzicem jednej z uczennic wybrali się na biwak do Kulki, miejscowości usytuowanej w lesie, niedaleko Szczytna.

Dzieci uczestniczyły w wielu tematycznych zajęciach wybranych z szerokiej oferty programu przygotowanego przez organizatora Zielonej Szkoły.

Uczniowie zintegrowali się podczas pobytu, wzajemnie sobie pomagali i bawili się podczas wspólnego ogniska z animatorem.

Zanim się spostrzegliśmy już minęły trzy dni i trzeba było wracać do domów i codziennych obowiązków.

Podróż upłynęła nam szybko i bezpiecznie, wróciliśmy bogatsi o nowe doświadczenia i przyjaźnie.

W. Grudzińska

D. Moniuszko