Zbiórka dla dzieci z Indii

Nasza szkoła włącza się w zbiórkę dla dzieci z Indii. Otrzymaliśmy bowiem następujący list:

Drodzy nauczyciele, uczniowie, rodzice!

Prowadzimy zajęcia pozaszkolne dla dzieci w himalajskiej wiosce Laluri, w Indich.  Mamy grupę około 50 dzieci w wieku 5 do 18 lat.

Starsze dzieci czytają już po angielsku. Młodsze natomiast znają kolory, liczby, części ciała, układają proste zdania. Bardzo chcielibyśmy zebrać zabawki edukacyjne, puzze od najprostszych do bardziej skomplikowanych, klocki, modele do sklejania, gry towarzyskie bez napisów w  języku polskim lub anglojęzyczne (instrukcja może być w j. polskim). Ponieważ dzieciaki nie mają codziennego dostępu do Internetu i komputera,  bardzo przydadzą się  również książki edukacyjne do języka angielskiego.

Wymienione wyżej przedmioty można przynosić do świetlicy w naszej szkole.

Z góry dziękujemy!