Spotkanie autorskie z Magdą Omilianowicz

24 października 2018 r. delegacja aktywu bibliotecznego z naszej szkoły wraz z nauczycielem bibliotekarzem udała się do Miejskiej Biblioteki Publicznej na spotkanie autorskie z Magdą Omilianowicz - pisarką, podróżniczką i reporterką, autorką blisko dziesięciu książek.

Pan Magda opowiadała o ciekawych ludziach poznanych w czasie swoich wojaży, a którzy potem trafili na karty jej książek. Przedstawiła również kilka zabawnych sytuacji, jakie się jej przydarzyły. Niektóre były wręcz niewiarygodne jak ta o genialnym malarzu, który... podrabiał pieniadze. Swoją opowieśćautorka ilustrowała slajdami, przez co niejako zabierała słuchaczy w miejsca przedstawione na zdjęciach.

Najtrafniejsze podsumowanie można było usłyszeć z ust Kaliny i Ani uczennic klasy VII b, które zgodnie stwierdziły, że było to chyba najbardziej interesujące spotkanie autorskie, na jakim miały okazję być.