Razem Dla Niepodległej - konkurs na logo

Na lekcjach plastyki uczniowie klas IV-VII wykonywali projekty loga rocznicy 100 lat odzyskania przez Polskę niepodległości. Na szkolny konkurs wpłynęło ponad 150 projektów loga rocznicy.

Komisja konkursowa w składzie:

Lucyna Królikowska, Wiesław Nowosielski, Mariusz Królikowski

wyłoniła zwycięzce konkursu, został nim Igor Gałań uczeń kl VI b

Uczniowie wykonali loga różnymi technikami plastycznymi. Liczba projektów, które mógł wykonać uczeń, była nieograniczona. Bardzo wiele prac było bardzo przemyślanych
i wykonanych zgodnie z zasadami projektowania graficznego. Komisja jednak nie przyznawała kolejych miejsc bo w tej konkurencji nie było przegranych, wyłoniła natomiast jednego zwycięzcę. Zgodnie z zapowiedzią główną nagrodą w konkursie było 100 punktów na 100 lecie (z zachowania). Gratulujemy Igorowi (i dopisujemy +100 punktów za zwycięstwo w konkursie)

Komisja konkursowa