Zakończenie roku szkolnego 2021/22

24 czerwca uroczyście zakończyliśmy  rok szkolny 2021/22. Społeczność szkolna zgromadziła się w hali sportowej na uroczystych apelach. Klasy I-VI miały rozdanie nagród i świadectw o godz. 9.00. Natomiast uroczystość pożegnania klas ósmych nastąpiła o godz. 11.00

Na początku głos zabrała Pani Dyrektor Elżbieta Aleksandrowicz. W swoim wystąpieniu podziękowała nauczycielom i rodzicom oraz zwróciła się do ósmoklasistów: Serdecznie dziękujemy za te wszystkie wspólne lata i życzymy Wam Drodzy Absolwenci, abyście z wiarą w siebie szli przez życie. W każdym z Was jest siła, odwaga i zdolności, które pozwolą Wam odnosić sukcesy. Tego jesteśmy pewni.

Na uroczystości była obecna również Pani Dyrektor CUW Edyta Jędrych - Pieniuk, która reprezentowała Burmistrza Miasta Pana Jacka Wiśniowskiego. Skierował on do wszystkich zgromadzonych list, w którym czytamy: Zakończyliśmy ważny etap wspólnej nauki i pracy (…) Życzę, aby wakacje były okresem radości, udanej bezpiecznej zabawy i wytchnienia w otoczeniu przyrody. (…) Obyście w nowym roku szkolnym powrócili z nowym zapałem sił i gotowością do spełnienia kolejnych marzeń i planów.

W trakcie apelu uczniom zostały wręczone nagrody za sukcesy i świadectwa z czerwonym paskiem. Rodzice natomiast od Dyrekcji i wychowawców otrzymali listy gratulacyjne.

Uczniowie klas ósmych złożyli uroczyste ślubowanie, a najlepsi mieli okazję wpisać się do Złotej Księgi Absolwentów. Najlepszą uczennicą i laureatką Nagrody Czerwonej Róży została Wiktoria Furgała z kl. VIII c.

Wszystkim uczniom życzymy słonecznych wakacji i bezpiecznego odpoczynku!

© 2022 Szkoła Podstawowa SP4 w Lidzbarku Warmińskim. All rights reserved.