Spotkanie z autorką urokliwych wierszy

We wtorek 5 marca uczniowie klasy I a z naszej szkoły mieli możliwość spotkania się z autorką urokliwych wierszy Janiną Piętką w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Lidzbarku WArmińskim..

Pani Janina czytała dzieciom swoje utwory, komentowała je i rozmawiała z młodymi czytelnikami o ważnych sprawach: przyjaźni, rodzinie, podróżach i sławie. Czytanym utworom towarzyszył mały teatrzyk, w którym pojawiały się bajkowe postaci.
Pani Janina Piętka jest autorką uroczej książeczki "Wymyślone Bajki Babci Wymyślanki", którą zilustrował jej wnuk Jakub Piętka.
Na zakończenie spotkania każde dziecko otrzymało książeczkę z bajeczkami-wierszykami wraz z imienną dedykacją.
Organizatorem spotkania była Miejska Biblioteka Publiczna w Lidzbarku Warmińskim.

Zdjęcia dzięki uprzejmości MBP. Dziękujemy!