Fotorelacja z życia klasy II b

1. Piekarnia Gigant PSS Społem- poznajemy miejsca produkcyjne w Lidzbarku Warmińskim. Podczas wycieczki dzieci miały możliwość zobaczyć jak wygląda piekarnia od środka. Z wielkim zainteresowaniem przyglądały się pracy piekarza, poznały etapy powstawania pieczywa oraz produkty potrzebne do jego wypieku.

2. Pieszo po Lidzbarku. Poznajemy miejsca pracy i rekreacji naszego miasta.

3. Poznajemy sylwetkę Mikołaja Kopernika.

4. 27 kwietnia 2018 roku, odbyły się II Warmińskie Biegi Przełajowe w kategorii szkół podstawowych w Kraszewie, podczas których zajęliśmy I miejsce. Dziękujemy i gratulujemy uczniom, którzy godnie nas reprezentowali.

5. W naszej szkole gościliśmy żołnierza zawodowego, który opowiedział nam o tym jak zostać żołnierzem oraz pokazał nam niezbędne wyposażenie do pracy na danym stanowisku. Dziękujemy za przekazaną wiedzę oraz ciekawe zajęcia.

6. Poznajemy ciekawe zakątki Warmii i Mazur. Wycieczka do Parku Rozrywki BARTBO w Butrynach.