Spotkanie z bajkopisarką na zamku

3. lutego 2016r. uczniowie klasy V a wybrali się wraz z wychowawcznią do naszego zamku na spotkanie autorskie z bajkopisarką Agatą Grzegorczyk - Wosiek połączone z promocją jej książki "O tym, jak Śmiałek, Ścibek i Glamek przybyli zwiedzić Lidzbarski Zamek".

Najpierw przybyli obejrzeli na dziedzińcu zamkowym krótkie przedstawienie nawiązujące do tematyki książki. Potem w sali audiencyjnej spotkali się z jej autorką. Rozmowę prowadziła kierownik Zamku Lidzbarskiego Małgorzata Jackiewicz - Garniec. Następnie dzieci zadawały pisarce pytania.

Na zakończenie spotkania pani Agata podpisywała swoje książki. Należy jeszcze nadmienić, że impreza odbyła się w ramach współpracy Zamku Lidzbarskiego z naszą szkołą.

Plakat zapowiadający uroczystość kliknij tutaj