Otwarcie siedziby Klubu "Wielkoduszki"

5 grudnia 2023r. w Światowym Dniu Wolontariusza w naszej szkole nastąpiło otwarcie siedziby Szkolnego Klubu Wolontariatu „Wielkoduszki”.

Na tej uroczystości zgromadziło się wiele osób. Byli wśród nich: Pani dyrektor, obie panie wicedyrektor ze szkoły i z przedszkola, nauczyciele, rodzice, dobroczyńcy i przyjaciele Klubu oraz, oczywiście, liczne grono wolontariuszy.

Cała społeczność klubu dziękuję wszystkim ludziom dobrej woli, którzy wspierali wolontariuszy w różnych działaniach. Szczególnie dziękujemy: pani Karolinie Daniluk, pani Anecie Plaukszto, Państwu Jusis, panu Ireneuszowi Gess oraz pani dyrektor Elżbiecie Aleksandrowicz, pani Dorocie Moniuszko, pani Marii Felenczak , pani Sylwii Gnat, pani Iwonie Moniuszko, pani Renacie Hołowienko, panu Jędrzejowi Możejko. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do utworzenia naszej siedziby.

Reportaż na łamach "Gazety Lidzbarskiej" - kliknij tu