Biblioteka szkolna nagrodzona!

Z satysfakcją informujemy, że Zespół Szkolno - Przedszkolny w Lidzbarku Warmińskim otrzymał nagrodę za udział w ogólnopolskiej akcji "Jak nie czytam, jak czytam", w której brały udział szkoły z całej Polski.

Organizatorem akcji był miesięcznik branżowy "Biblioteka w Szkole". 10 czerwca 2016 roku o godz. 10.00 aż 432 608 osób z całej Polski czytało książki. Pozwoliło to ustanowić nowy rekord w masowym czytaniu. Z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w akcji brało udział ok. 200 uczniów i kilkunastu nauczycieli.

Spośród biorących udział w akcji kilkuset szkół nagrodzono 29. Biblioteka szkolna lidzbarskiej "czwórki" miała zaszczyt znaleźć się w wąskim gronie laureatów

"Aktywność Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Lidzbarku Warmińskim jest przykładem dbałości o poziom czytelnictwa w Polsce oraz dowodem wysokich umiejętności organizacyjnych"- czytamy w liście gratulacyjnym.