"O złote Pióro Poezji" - etap szkolny

7 marca 2018r. w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Ekspresji Dziecięcej „O złote pióro poezji”. Do tego etapu zgłosiło się 9 uczennic z drugiego etapu edukacyjnego, a nad ich przygotowaniem czuwały panie polonistki. Dziewczynki starały się zaprezentować jak najwyższy poziom przed życzliwą komisją w składzie: p. Iwona Moniuszko, p. Lucyna Królikowska,  p.Anna Gess. Jury musiało dokonać trudnego wyboru, tym bardziej, że do etapu powiatowego mogły przejść tylko dwie osoby. Zwyciężczyniami zostały: Marta Bińkowska oraz Hanna Kołodziejczyk. Na wyróźnienie zasłużyły: Zuzanna Maliszewska i Magdalena Brzezińska. Wszystkim uczestniczkom serdecznie gratulujemy, a Marcie i Hani życzymy powodzenia w następnym etapie konkursu, który odbędzie się 27 marca 2018r. w MDK-u w Lidzbarku Warmińskim.

Organizatorki etapu szkolnego: Janina Borkowska, Wioletta Grudzińska, Sylwia Gnat