Spacer klasy VI a

18 kwietnia 2018 roku  wraz z naszą  wychowawczynią p. Wiolettą Grudzińską wybraliśmy się na wycieczkę  po bulwarze lidzbarskim.
            Najpierw dotarliśmy na plac zabaw i bawiliśmy się tam około  dwudziestu minut.
            Po tym czasie  skierowaliśmy się w stronę zewnętrznej siłowni. Szliśmy wzdłuż urokliwej Łyny. W końcu dotarliśmy na miejsce. Poćwiczyliśmy na przyrządach, aby zadbać o kondycję po zimie.
            Później podziwialiśmy posągi znanych osób, których losy związane były              z naszym miasteczkiem i zrobiliśmy sobie przy nich klasowe zdjęcia.
            Kolejnym punktem naszego spaceru byłą lodziarnia, ale niestety lokal był zamknięty  z powodu awarii, dlatego  udaliśmy się się do  kawiarni Złoty Róg koło Wysokiej Bramy. Tam  zamówiliśmy pyszne desery, a po ich konsumpcji udaliśmy się w powrotną drogę do szkoły.
            Wycieczka dała nam wiele radości, zadowolenia i pozwoliła oderwać się od szkolnych obowiązków.

Monika Moniuszko kl. VI a