Spływ kajakowy

10 czerwca 2016 r. 18 uczniów z kl. V-VI naszej szkoły wyjechało na wycieczkę do Krutyni na spływ kajakowy.

Uczestnicy spływu to uczniowie, którzy uzyskali wyróżnienie w konkursie literackim ,,Bądź kumplem - pomóż. Nasze postawy wobec uzależnień od komputera, internetu, telefonu" oraz uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie promocji zdrowego stylu życia ,,Zdrowo i bezpiecznie".

Był to konkurs międzyszkolny przeprowadzony w Szkole Podstawowej nr 3 w Lidzbarku Warmińskim. Trzy grupy uczniów uczestniczyły w rywalizacji sportowej oraz konkursie wiedzy i umiejętności z zakresu:

- zasad zdrowego odżywania

- używek i ich wpływu na organizm człowieka

- udzielania pomocy przed medycznej

- bezpieczeństwa w ruchu drogowym, domu, szkole, internecie

Organizatorem ww. konkursów była Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Lidzbarku Warmińskim i jednocześnie ufundował wspaniałej nagrody-wycieczki dla uczniów miejskich szkół podstawowych

Maria Mochnal

Wioletta Grudzińska