Wakacje tuż tuż...

Tradycyjnie jak co roku dnia 13.06.2018 r. zamiast nauczycieli,  uczniów klas czwartych , piątych  i siódmych uczyli koledzy i koleżanki z  klas szóstych.  Co to była za lekcja…. Uśmiech na twarzach, entuzjazm, wiele pytań, gwar, radość i wiedza, którą chłonął każdy uczestnik tych działań snuły się po korytarzach szkoły. Bo to korytarze szkolne zamieniły się w biura turystyczne stworzona przez uczniów klas szóstych, które zachęcały w różny sposób do odwiedzenia najciekawszych miejsc na świecie. Prezentowało się 12 biur podróży, które z niepohamowana wyobraźnią ,metod i form przedstawiały uroki zakątków świata.  Wśród propozycji podróży znalazły się m.in. : Hawaje, Himalaje, Sawanna, Ameryka N i S, Kolumbia, Japonia, Las tropikalny, Włochy, i wiele innych.

Opinie uczniów:  miła atmosfera, herbata,  sushi , atrakcje, skoki, słodycze, ciastka, , owoce, ciekawostki, ciekawe kostiumy i dekoracje.

Gościliśmy też uczniów Szkoły Podstawowej nr3 w Lidzbarku Warm.

Projekt przygotowaliśmy podczas lekcji przyrody. To była długa lekcja przyrody.

Mirosława Fesnak - nauczycielka przyrody