Dzień Edukacji Narodowej

W naszej szkole obchody Święta Edukacji Narodowej odbyły się 13 października 2023 r.

Przedstawienie przeznaczone dla uczniów i rodziców przygotowała klasa III b pod kierunkiem swojej wychowawczyni.p. Moniki Rybickiej.Natomiast klasa III a wraz ze swoją wychowawczynią p. Elżbietą Zalewską zatroszczyła się o drobne upominki dla nauczycieli.

Uroczysta akademia dla Grona Pedagogicznego oraz wszystkich pracowników szkoły i przedszkola odbyła się po lekcjach i została przygotowana przez Samorząd Uczniowski pod kierunkiem p. Renaty Hołowienko.

Na zakończenie apelu Pani Dyrektor Elżbieta Aleksandrowicz podziękowała kadrze Zespołu za zaangażowanie w pracę i wręczyła okolicznościowe dyplomy oraz nagrody.