XI ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA odbywa się każdego roku w pierwszy piątek października. 11 edycja akcji przypadła na 1 październik 2021r. W naszej szkole powyższa akcja edukacyjna zorganizowana została w  formie konkursu dla klas IV-VIII, pod hasłem: „MISTRZ MNOŻENIA”.

Celem konkursu było zachęcenie wszystkich uczniów do przypomnienia sobie „tabliczkowej wiedzy”, a także wyłonienia najlepszej klasy w szkole pod względem znajomości tabliczki mnożenia.

W dniu akcji do każdej klasy zawitały Patrole Egzaminacyjne, które przedstawiały cel akcji oraz rozdawał dla każdego ucznia los z 5 przykładamy
z tabliczki mnożenia. W konkursie brali udział wszyscy uczniowie klas IV-VIII. Egzaminatorzy po sprawdzeniu losów wyłonili najlepsze klasy pod kontem znajomości tabliczki mnożenia. Najlepsze klasy otrzymują dyplomy.

Wyniki konkursu:

I miejsce klasa IVa