Międzynarodowy Dzień Teatru

Jak co roku 27. marca w naszej szkole obchodzimy Międzynarodowy  Dzień Teatru.                   Z tej okazji odbyło się przedstawienie teatralne  pt. ,,Zamieszanie w krainie bajek”. W magiczny świat dzieciństwa wprowadzili nas uczniowie klas IV b i IV c.

Wielki galimatias zapanował na widowni, gdyż w jednej bajce znaleźli się jednocześnie Kot   w Butach i Baba Jaga, Jaś i Małgosia oraz Czerwony Kapturek, Wilk i Krasnoludki, Królowa Bajek i Złe Wróżki, które swym złowrogim tańcem i jednym machnięciem czarodziejskiej różdżki poplątały losy bajkowych bohaterów. Ale jak to w bajkach zwykle bywa, koniec zawsze winien być szczęśliwy. Tak i w naszej historii każda postać fortunnie powróciła na właściwe miejsce.

Gratulacjom nie było końca. Gromkie brawa były wyrazem zachwytu nad niezwykłymi umiejętnościami  młodych aktorów.