Czołowe miejsca w konkursie

25 marca 2017 r. drużyna uczniów z naszej szkoły wzięła udział w XI Miejskim Konkursie "Twórczość Ireny Kwinto" odbywającym się pod Patronatem Burmistrza Miasta Lidzbarka Warmińskiego Pana Jacka Wiśniowskiego oraz w spotkaniu z synem pisarki Panem Stanisławem Kwinto.

Najpierw uczniowie z trzech lidzbarskich szkół podstawowych rywalizowali ze sobą wykazując się znajomością treści baśni i legend Ireny Kwinto, potem słuchali opowieści Pana Stanisława o jego Mamie, pisarce i z wielkim zaciekawieniem oglądali pozostawione przez nią pamiątki: rękopisy utworów literackich, artykuły w czasopismach oraz unikalne odznaczenie przyznane przez dzieci - Order Uśmiechu.

Po ogłoszeniu wyników okazało się, że nasi uczniowie wypadli znakomicie.

I miejsce zdobyła Hanna Brochocka
II miejsce zajął Igor Łagocki
III miejsce przypadło Zuzannie Łempickiej

Laureatom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy. Uczniów do konkursu przygotował Pan Wojciech Karolonek