Widowisko "Styczniowe anioły"

Hans Christian Andersen w baśni "Słowik" napisał: "Podczas gdy ptak śpiewał, dookoła wyrastały róże, które przemieniały się w główki aniołów i unosiły się w górę na tęczowych skrzydłach".

16 stycznia 2017 r. naszą szkołę odwiedziły anioły. Tak jak głosi przysłowie przybyły do nas ślizgając się po słonecznych promieniach. Poprzez pasję do rysunku, recytacji, tańca oraz śpiewu przybliżyły nam świat dobra, szczęścia i nadziei. Przyniosły obietnicę spokoju, wytchnienia i wsparcia.

Czasem jest nam źle, mamy wrażenie, że cały świat opowiada się przeciwko nam. Poczucie beznadziejności każe nam myśleć, że jesteśmy sami. A one są wśród nas, otulają swymi skrzydłami niosąc otuchę, ukojenie i pocieszenie.

Widzowie, którzy oglądali spektakl a aniołach, powiedzieli potem, że było to bardzo uspokajające widowisko.

Anna Wojtowicz - Raszewska