Kibicowaliśmy biegaczom

Nasz Zespół Szkolno-Przedszkolny jak co roku wziął udział w 4 Biegu Charytatywnym, zorganizowanym przez bank PKO i przeprowadzony na stadionach w 12 lokalizacjach w Polsce. Aktywność biegaczy, biorących udział w Biegu, zostanie przeliczona na złotówki, a uzyskana w ten sposób kwota przekazana będzie przez Fundację PKO Banku Polskiego dla potrzebujących dzieci z ubogich rodzin w 12 województwach, w których odbędzie się Bieg.

Tym razem nie tylko biegacze trudzili się na rzecz potrzebujących dzieci, ale również i kibice popisali się aktywnym wsparciem swoich drużyn. Najlepiej kibicujący zespół otrzymał bon w kwocie 10000zł na potrzeby szkoły. Właśnie to nasi kibice byli najaktywniejsi ….i mamy pieniądze na rolety dla okien!!

Tatiana Butkiewicz