Za trud, za uśmiech, za serce - dziękujemy!

Dzień Edukacji Narodowej jest okazją do wyrażenia wdzięczności za wysiłek włożony w wychowanie i wielkie serce wkładane na rzecz pracy z dziećmi. W tym dniu pamiętamy o wszystkich pracownikach szkoły.

13.października 2022 r. Samorząd Uczniowski SP4, zorganizował apel poświęcony temu ważnemu świętu. Były składane serdecznie personalizowane życzenia , słodkie upominki, kwiaty. Mieliśmy również zaszczyt i przyjemność posłuchać naszej uzdolnionej koleżanki Marysi Bałuch, która ułożyła piękny wiersz o panu Wiesławie Nowosielskim,a także namalowała mu portret- który zwyciężył w naszym szkolnym konkursie 'nauczycielskich portretów. Występy dzieci były nagradzane gromkimi brawami. Był to naprawdę miłe spędzony razem czas .