Dzień Otwarty Szkoły

18 marca 2016 r. przeżywaliśmy w naszej szkole Dzień Otwarty z udziałem przedszkolaków i ich rodziców.

Na początku pani Dyrektor powitała licznie przybyłych gości. Potem trzecioklasiści zadedykowali przedszkolakom wiersz, w którym wymienili ich imiona. Następnie odbyły się prezentacje talentów zarówno grupowych, jak i indywidualnych. Przybyli mogli podziwiać osiągnięcia uczniów w zakresie tańca, śpiewu, baletu, akrobatyki czy gry na instrumencie.

W drugiej części uroczystości goście zostali zaproszeni do obejrzenia przedstawienia "Baśń o dwunastu miesiącach". Po nim najmłodsi wraz ze swoimi rodzicami mogli udać się na zajęcia rozwijające twórcze myślenie lub spróbować swoich sił w wykonywaniu ozdób wielkanocnych podczas specjalnych warsztatów kreatywności.

Na zakończenie Dnia Otwartego przybyli mogli obejrzeć poszczególne klasopracownie