Wielkie wyróżnienie dla Igora

Uczeń kl. VII b Igor Łagocki został doceniony za swoje liczne sukcesy i podczas XIV Powiatowych Spotkań z Talentem otrzymał nagrodę od Starosty Lidzbarskiego.

Igor Łagocki ambitny  uczeń kl. VII B. Główne jego zainteresowania to historia. Bierze udział w konkursach historycznych. Współpracuje z P. dr Sławomirem Skowronkiem – wspólnie z nim przygotowuje wystawę ilustracji historycznych . Przez cały ubiegły rok szkolny prowadził Biblioteczne Kółko Historyczne. Igor sam przygotowywał tematy i pomoce dydaktyczne. Zajął III miejsce w pierwszej edycji Ogólnopolskiego Międzyświetlicowego Konkursu Literackiego „Moja książka” – „Opowiastki spod Heilsbergu, lato,  zima 1807”. Jest zaangażowany w wolontariat, osiąga wysokie wyniki w nauce i w zachowaniu.