Zakończenie roku szkolnego

19 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2018/19. Uczniowie, rodzice i nauczyciele zgromadzili się tego dnia na uroczystych apelach. Pani Dyrektor szczególnie gorąco pożegnała odchodzący rocznik ósmoklasistów, który jako pierwszy opuścił mury naszej szkoły po blisko dwudziestoletniej przerwie. Aby uczcić ten moment przybyły też władze naszego miasta. Pan Burmistrz życzył wszystkim kończącym naukę by podczas wakacji "złapali nową dawkę energii". Były łzy wzruszenia, wręczenie świadectw, dyplomów, nagród, a także podziękowania dla rodziców za ich zaangażowanie w życie szkoły.

Najlepszą absolwentką z najwyższą średnią ocen została Marta Bińkowska.
Najlepszymi sportowcami - Julia Piędziak i Oskar Żuk.

Wszystkim naszym uczniom po całorocznej wytężonej pracy włożonej w naukę życzymy wielu wrażeń podczas wakacji. I, co najważniejsze, pamiętajcie, by spędzać je w bezpieczny sposób.