Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/23

1 września zebraliśmy się o 9.00 na dziedzińcu szkolnym, aby uroczyście rozpocząć nowy rok szkolny 2022/23. Przybyli uczniowie, nauczyciele, rodzice, babcie i dziadkowie. Szczególnie serdecznymi brawami powitano uczniów klas pierwszych dopiero co rozpoczynającymi naukę w naszej szkole.

Obecnych przywitał Pan Jacek Wiśniowski - Burmistrz Lidzbarka Warmińskiego, który życzył wszystkim uczniom i nauczycielom, aby ten rok przebiegł w spokojnej i miłej atmosferze, niezmąconej pandemią ani niczym innym. Po nim zabrała głos Pani Dyrektor Elżbieta Aleksandrowicz. Złożyła ona wszystkim uczniom życzenia, aby w nowym roku  w dalszym ciągu wytrwale nabywali mądrość, wzbogacali swoją wiedzę i rozwijali zainteresowania.

Na zakończenie zebrani wysłuchali krótkiego montażu artystycznego przygotowanego przez młodzież szkolną. Po apelu uczniowie rozeszli się do klas, aby spotkać się ze swoimi wychowawcami.